Pohankové slupky 700 g • vrabec

Novinka
Pohankove slupky bavlneny pytlik vrabec

Pohankové slupky v praktickém eko balení jako rezervní náplň do meditačních polštářů.

179 Kč
Skladem

Pohankové slupky jsou výbornou udržitelnou přírodní výplní do meditačních polštářů. Mají nespočet výhod, např. přizpůsobivost, termoregulace, antistresové účinky a spoustu dalších. O všech se můžete dočíst v tomto ČLÁNKU

 

Ale přeci jen existuje i nevýhoda použití pohankových slupek, a to je jejich drolení. Na meditační polštář je vyvíjen velký tlak, díky kterému se slupky drolí a tím se polštář časem zmenšuje. 

 

Naše meditační polštáře plníme do maximální velikosti, pokud preferujete větší velikost a "naducanost" polštáře, tak bude potřeba po nějaké době pohankové slupky do polštáře dosypat. Naše meditační polštáře se skládají z povlaku, který je pratelný a z vnitřího polštáře, do kterého se díky zipu na boku mohou slupky snadno doplňovat. 

 

Pytlíky šijeme ze 100 % nebělené bavlny, která je potištěna naší autorskou perokresbou Petry Matušínské. 

 

Pohankové slupky lze využít i jako výplň do nahřívacích polštářků.

 

 

Symbol VRABCE sebou nese sílu a produktivitu. Připomíná nám, že je to spolupráce, komunita a vytrvalost, co nás vede k úspěchu a že nemusíme být velcí, abychom něco změnily. Jeho energie oslavuje důležité vlastnosti, které jsou často opomíjené, jsou to kreativita, vstřícnost, jednoduchost, každodennost a komunita. V Británii symbolizovali vrabci přátelské duchy domácnosti. Řekové věřili, že tento malý pták byl mazlíčkem Afrodity, bohyně lásky. Vrabec objevující se ve snu nám připomíná, že se máme vydat na cestu poznání vlastní hodnoty, nepodceňovali se a začali zpívat svou vlastní melodii.

vrabec

 

Kód Kód: 386
Jméno značky: Consume L.ESS
Kategorie: Pohankové slupky
Materiál pytlík: 100 % nebělená bavlna
Rozměr pytlíku: 46 cm x 20 cm
Výplň: pohanková slupka
Váha výplně: 700 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: