Pohankové slupky 700 g • šišky

Novinka
Pohankove slupky bavlneny pytlik hoby sisky

Pohankové slupky v praktickém eko balení jako rezervní náplň do meditačních polštářů.

179 Kč
Skladem

Pohankové slupky jsou výbornou udržitelnou přírodní výplní do meditačních polštářů. Mají nespočet výhod, např. přizpůsobivost, termoregulace, antistresové účinky a spoustu dalších. O všech se můžete dočíst v tomto ČLÁNKU

 

Ale přeci jen existuje i nevýhoda použití pohankových slupek, a to je jejich drolení. Na meditační polštář je vyvíjen velký tlak, díky kterému se slupky drolí a tím se polštář časem zmenšuje. 

 

Naše meditační polštáře plníme do maximální velikosti, pokud preferujete větší velikost a "naducanost" polštáře, tak bude potřeba po nějaké době pohankové slupky do polštáře dosypat. Naše meditační polštáře se skládají z povlaku, který je pratelný a z vnitřího polštáře, do kterého se díky zipu na boku mohou slupky snadno doplňovat. 

 

Pytlíky šijeme ze 100 % nebělené bavlny, která je potištěna naší autorskou perokresbou Petry Matušínské. 

 

Pohankové slupky lze využít i jako výplň do nahřívacích polštářků.

 

 

ŠIŠKA je posvátný symbol, kromě duchovního vědomí a osvícení symbolizuje věčný život. Babyloňané, Egypťané, Řekové, Římané a křesťané, po sobě zanechali ruiny znázorňující symbol šišky. A nebyly to jen tyto starodávné kultury, ale také více esoterické tradice jako zednářství. Šiška představuje „třetí oko“ „sídlo duše“ a „epicentrum osvícení“. Pokud se vám objeví šiška ve snu, značí to, že budete obdarováni vzácným darem. Pomocí šišek můžete předvídat počasí. Šiška za sucha je rozkvetlá / otevřená mezitím šiška připravená na déšť je uzavřená.

šišky

 

Kód Kód: 390
Jméno značky: Consume L.ESS
Kategorie: Pohankové slupky
Materiál pytlík: 100 % nebělená bavlna
Rozměr pytlíku: 46 cm x 20 cm
Výplň: pohanková slupka
Váha výplně: 700 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: