Pohankové slupky 700 g • houby lišky

Novinka
Pohankove slupky bavlneny pytlik hoby lisky

Pohankové slupky v praktickém eko balení jako rezervní náplň do meditačních polštářů.

179 Kč
Skladem

Pohankové slupky jsou výbornou udržitelnou přírodní výplní do meditačních polštářů. Mají nespočet výhod, např. přizpůsobivost, termoregulace, antistresové účinky a spoustu dalších. O všech se můžete dočíst v tomto ČLÁNKU

 

Ale přeci jen existuje i nevýhoda použití pohankových slupek, a to je jejich drolení. Na meditační polštář je vyvíjen velký tlak, díky kterému se slupky drolí a tím se polštář časem zmenšuje. 

 

Naše meditační polštáře plníme do maximální velikosti, pokud preferujete větší velikost a "naducanost" polštáře, tak bude potřeba po nějaké době pohankové slupky do polštáře dosypat. Naše meditační polštáře se skládají z povlaku, který je pratelný a z vnitřího polštáře, do kterého se díky zipu na boku mohou slupky snadno doplňovat. 

 

Pytlíky šijeme ze 100 % nebělené bavlny, která je potištěna naší autorskou perokresbou Petry Matušínské. 

 

Pohankové slupky lze využít i jako výplň do nahřívacích polštářků.

 

 

Tyto chutné houby se jedly již v 16. století. Byly oblíbené hlavně ve francouzské kuchyni a staly se symbolem bohatství. Tato houba má léčivé vlastnosti, zejména antibakteriální a antivirové, obsahuje osm esenciálních aminokyselin. Má antioxidační vlastnosti a obsahuje sloučeniny, které pomáhají zlepšovat funkci jater, snižovat hladinu cholesterolu, léčit trombózu a bojovat proti rakovinotvorným látkám. Dnes jsou určitým symbolem nepoddajnosti a autenticity, kvůli tomu, že jsou k dispozici pouze ve volné přírodě a nelze je komerčně pěstovat. Jedlé houby ve snu jsou sexuální symbol a také vyjadřují vztah jako vhodný a užitečný. 

houby lišky

 

Kód Kód: 387
Jméno značky: Consume L.ESS
Kategorie: Pohankové slupky
Materiál pytlík: 100 % nebělená bavlna
Rozměr pytlíku: 46 cm x 20 cm
Výplň: pohanková slupka
Váha výplně: 700 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: