O NÁS

Za značkou Consume L.ESS stojí Petra & Pavla, dvě znovunalezené kamarádky, které mají slabost pro skandinávské interiéry, milují dánský styl HYGGE, udržitelné produkty a rády pečují o své zdraví.

 

V domácím prostředí se nám pod rukama rodí produkty, které přinesou teplo a hodnotu do vašich domovů. Jsou navrženy s důrazem na udržitelnost, kvalitu, respekt k přírodě a lidské práci. Vytvořeny jsou převážně z baltského lnu, který je po celém světě proslulý svou kvalitou a antibakterálními účinky, tím se hodí i pro alergiky.

 

* Milujeme krásné věci, které pozitivně ovlivňují zdraví a kvalitu života.

* Podporujeme meditaci, jógu, sběr bylin, bezobalové nákupy, ruční práci a naší planetu.

* Pokud hledáte hodnotu i ve věcech každodenní potřeby, tak naše výrobky s Vámi budou v souladu.

 

 

Konzumujte rozvážně    •    Milujte tady a teď    •    Zútulňujte, co to jde
PETRA - zakladatelka Consume L.ess, designérka, ilustrátorka, grafička, nákupčí látek, švadlenka, kontrolorka kvality 

 

PAVLA - administrátorka e-shopu, fakturantka, obchodní zástupkyně, produktová fotografka, švadlenka, pracovnice zákaznického servisu a expedice zásilek

 

Jak už jde z předešlých řádků poznat, tak se o celý proces od návrhu nového designu až po odeslání balíčku staráme právě my dvě. A i když jsme se narodily ve stejný rok, měsíc a ve skoro stejný den (Petra je o dva dny starší), tak každá vynikáme v jiných dovednostech. Lidsky si rozumíme a pracovně se doplňujeme. Byl to možná osud nebo štěstí, náhoda,....nevíme, co nás svedlo zase dohromady, ale jsme za to vděčné a baví nás to spolu.

 

Jediné, co nás od sebe odděluje, je přesně 1067 km. Petra žije v litevském městě Vilnius a Pavla v severočeské vesničce Stružnice poblíž České Lípy. Sice jsme se narodily ve stejné porodnici, potom spolu chodily do školy, ale jak to bývá, naše životní cesty se rozdělily a nakonec po několika letech zase spojily, i když takhle nadálku.